Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska upomina się o chomiki z górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2019 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Ja jestem za 100 hejtarowym parkiem bez blokow. To nam sie nalezy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zatroszczą się ekolodzy o szczury? Przecież są tępione "matki w ciąży", czyli z małymi szczurzątk... o przepraszam... dzidziusiami w brzuszku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie Świdnickie SUSŁY których miało być chyba ze 60 tysiecy .dzięki kilku niby obrońcom wycieto pod lotnisko 160 ha lasu starodrzewu teraz co niektórym zalęgły sie w głowach chomiki., po tym będą myszy i inne robactwo chomiki na tych górkach spodkać trudno ale w lecie często można się natknąć na pyrkające się pary.pijaków i narkomanów.czy to DLA NICH ma być też OCHRONKA ??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie mieli PARK BLOKÓW dla spółki liczy się kasa , a nie parki. Dostana zgodę( uzgodnią satysfakcjonującą wysokość łapówki) i nastawiają bloków jeden koło drugiego tak jak to na osiedlach obok górek czy to z jednej strony czy drugiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za 100 hejtarowym parkiem bez blokow. To nam sie nalezy...
 Ja to nawet jestem za 500 hektarowym parkiem bez bloków. Oczywiście na koszt dewelopera. To nam się należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhm, sprawa jest banalnie prosta: będzie pozwolenie na bloki = będzie park, nie będzie pozwolenia na bloki = nie będzie parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platne trole PO od Dzoiby pracyja juz na 3 zmiany. To przyniesie taki efekt jak propaganda TVPpis czyli odwrotny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP betonowaniu Górek. Właśnie dla człowieka. Dla ludzi mieszkających w centrum miasta. Górki to naturalny korytarz napowietrzający nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny to kraj gdzie chomik czy jaskółka dyktują swoje prawa. A właściwie to oszołomy nazywane zielonymi kochają wszystko, nawet dzika chorego na asf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby ktos sie zastanawial skad tu ponad 200 plusikow pod komentarzami pisanymi co minute, to podpowiem: Tbv wynajmuje agencje reklamowa (tajemnica poliszynela ktora to agencja, ale reklamy nie bede robic), a zadanie jest proste: stworzyc zludne i nieprawdziwe wrazenie, ze mieszkancy popieraja pomysl budowy osiedla na gorkach, pod plaszczykiem oczywiscie sprezentowania "parku". Tymczasem realia sa takie, ze z prawdziwych mieszkanciw malo kto popiera ten niedorzeczny pomysl, zeby Gorki zabetonowac i zniszczyc przyrode, bo nie oszukujmy sie ale proces budowy jest jest zawsze inwazyjny w otoczenie. Ale jak ktos nie umie/nie chce/nie moze wygrywac metodami uczciwymi to bierze sie za manipulacje i wymuszenia. Brawo TBV, dalej uwazajcie mieszkancow za idiotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tymczasem realia sa takie, ze z prawdziwych mieszkanciw malo kto popiera ten niedorzeczny pomysl" Się okaże w referendum, bo ja mam nieodparte wrażenie, że w internecie garstka krzykaczy próbuje stworzyć wrażenie, że pół Lublina nie chce parku na Czechowie bo woli śmiecie i krzaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle ziemi w koło Lublina a wy te górki i górki gdyby one były choć atrakcyjne w każda stronę są tysiące hektarów które można zagospodarować w końcu Lublin z lotu ptaka to jak wieś . W wakacje swieci pustkami mieszkania do wynajecia po 500 zł nie 1500 co będzie jak nabuduja bloków a studentów coraz mniej będziecie mieszkania za darmo rozdawać ? Przecież już jest ich więcej niż potrzeba ;) atak wogole to przecież za to już pieniądze wzięli dawno temu i na wycieczkach byli pili i tańczyli a teraz myślicie ze jacyś ekolodzy coś poradzą hehe historia na film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy widzę te plusy sztucznie postawione za betonowaniem Górek to niedobrze mi się robi na te indywidua co maja ludzi za kretynów. Myślicie że tak sobie zdobędziecie głosy? To się srogo mylicie. Wasze kupione trollowanie to pr-owy strzał w kolano a może nawet w pusty łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne blokowisko powstanie, a za kilka lat na LSM-ach będą stały pustostany bo nie będzie kto miał w nich mieszkać. Trzeba zadbać o zieleń bo niedługo w Lublinie będzie taki smog, jak w Krakowie. A poza tym TBV może kupić pola po drugiej stronie ul. Poligonowej i tam budować bloki, jesli tak bardzo chce a na całym obszarze Górek czechowskich powinien być park.
No a ja chce +20 w zimie. To jest teren prywatny i nikt ci na nim nie urządzi za darmo parku.
 Jeśli TBV kupiło tereny (za śmieszną kwotę) to powinno mieć pieniądze na inwestycje, nie tylko takie, które prowadzą do wzrostu posiadania aktywów na koncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabudowa gorek mieszkaniami skonczy sie komunikacyjna katastrofą, Lublin nie ma transportu publicznego odpowiednio wydajnego zeby zapewnic obsluge tak duzych dzielnic,  nie ma sieci tramwajowej wiec wszyscy pchają sie do samochodów zakorkowujac ulice, zabudowa gorek calkowicie zablokuje tamta czesc miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku developer płaci podatek od działki a jest to ok 100ha wiedział co kupuję a każdy rok to strata, co prawda tanio kupił ale co roku trzeba płacić dla Lublina kasę z której można budować drogi i przedszkola szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw park potem bloki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 20 lat podatku od nieruchomości zapłaci to sam grunty odda nie zmieniać planu jest dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park owszem będzie, ale bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ludzie zagłosowali by przeciwko zaczopowaniu klina napowietrzającego 70% wiatrów i za powrotem korków na Solidarnosći (10 000) samochodów to ja stąd wyjeżdżam. Zwarty park to jakaś 1/3 Górek. 2 górki z rezerwatem zamienionym na użytek ekologiczny jaki robi się na hałdach. Co tu jest z tą władzą. Nawet tak prymitywna deweloperska propaganda nie zawstydza szefa tej firmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...